Toon evenementenAfdrukken

Aqualis - Agenda - Archief

  
 
Datum Titel Locatie Duikleider Categorie
11-05-2014
13:45 uur
Strijenham Strijenham (79) Joke den Ouden Categorie 2
14-05-2014
20:00 uur
Extra Algemene Leden Vergadering Clubhuis AQUALIS Rotterdam - Evenement
18-05-2014
12:20 uur
Wemeldinge De Hoek (68a) Anna Walkate Categorie 3
21-05-2014
20:00 uur
Woensdagavond duik Grevelingen - Laurens da Costa Categorie 1
23-05-2014
20:30 uur
Presentatie stichting Anemoon Clubhuis AQUALIS Rotterdam - Evenement
24-05-2014
17:30 uur
Nacht bootduik M/S Theo Bruinisse haven EC Evenement
28-05-2014
20:00 uur
Woensdagavond duik Grevelingen - Laurens da Costa Categorie 1
31-05-2014
17:15 uur
Zeelandbrug namiddagduik Zeelandbrug (32) Patrick vd Berg Categorie 3
04-06-2014
20:00 uur
Woensdagavond duik Grevelingen - Laurens da Costa Categorie 1
08-06-2014
10:00 uur
Nieuwe Kerkweg Nieuwe Kerkweg (14) Patrick van den Berg Categorie 1
11-06-2014
20:00 uur
Woensdagavond duik Grevelingen - Laurens da Costa Categorie 1
13-06-2014 - 15-06-2014
Zeeland weekend Camping Den Osse - Evenement
13-06-2014
19:00 uur
Den Osse Haven (avondduik) Den Osse Haven (13) Laurens da Costa Categorie 1
13-06-2014
22:00 uur
Nieuwe Kerkweg (nachtduik) Nieuwe Kerkweg (14) Eric de Bloeme Categorie 2
14-06-2014
10:35 uur
Putti's Place Putti's Place (62) Cor Gunther Categorie 4
14-06-2014
15:00 uur
Dreischor Zuidlangeweg Dreischor Frans Kokrif (5) Piet Vierhout Categorie 1
15-06-2014
12:00 uur
Zijpe Zoetersbout Zoetersbout (26) Laurens da Costa Categorie 2
18-06-2014
20:00 uur
Woensdagavond duik Grevelingen - Laurens da Costa Categorie 1
22-06-2014
11:45 uur
Stavenisse Trailerhelling Stavenisse (77) Richard Reijnierse Categorie 3
25-06-2014
20:00 uur
Woensdagavond duik Grevelingen - Laurens da Costa Categorie 1
29-06-2014
11:15 uur
Goese Sas Goese Sas (63) Eric de Bloeme Categorie 4
02-07-2014
20:00 uur
Woensdagavond duik Grevelingen - Laurens da Costa Categorie 1
06-07-2014
09:15 uur
Zoetersbout Zoetersbout (26) Laurens da Costa Categorie 2
09-07-2014
20:00 uur
Woensdagavond duik Grevelingen - Laurens da Costa Categorie 1
12-07-2014
19:30 uur
Scharendijke Haven Scharendijke (16) Piet Vierhout Categorie 2
16-07-2014
20:00 uur
Woensdagavond duik Grevelingen - Laurens da Costa Categorie 1
20-07-2014
09:15 uur
Levensstrijd Levensstrijd (34) Eric de Bloeme Categorie 2
23-07-2014
20:00 uur
Woensdagavond duik Grevelingen - Laurens da Costa Categorie 1
27-07-2014
09:55 uur
Anna Jacobapolder Anna Jacoba Polder (72) Anna Walkate Categorie 3
30-07-2014
20:00 uur
Woensdagavond duik Grevelingen - Laurens da Costa Categorie 1

Pagina 9 van 17