Toon evenementenAfdrukken

Aqualis - Agenda - Archief

  
 
Datum Titel Locatie Duikleider Categorie
03-08-2014
08:30 uur
Den Osse Haven Den Osse Haven (13) Piet Vierhout Categorie 1
06-08-2014
20:00 uur
Woensdagavond duik Grevelingen - Laurens da Costa Categorie 1
09-08-2014
20:20 uur
Zeelandbrug Zeelandbrug (32) Michel Werkhoven Categorie 3
13-08-2014
20:00 uur
Woensdagavond duik Grevelingen - Laurens da Costa Categorie 1
17-08-2014
09:30 uur
Veerse Meer - Geersdijk Veerse Meer - Geersdijk Richard Reijnierse Categorie 1
20-08-2014
20:00 uur
Woensdagavond duik Grevelingen - Laurens da Costa Categorie 1
24-08-2014
09:10 uur
Sint Annaland Sint Annaland (73) Patrick van den Berg Categorie 2
27-08-2014
20:00 uur
Woensdagavond duik Grevelingen - Laurens da Costa Categorie 1
30-08-2014
18:39 uur
Stavenisse Trailerhelling Stavenisse (77) Cor Gunther Categorie 3
03-09-2014
20:00 uur
Woensdagavond duik Grevelingen - Laurens da Costa Categorie 1
07-09-2014
09:30 uur
‘t Koepeltje 't Koepeltje (17) Richard Reijnierse Categorie 1
10-09-2014
20:00 uur
Woensdagavond duik Grevelingen - Laurens da Costa Categorie 1
13-09-2014
18:00 uur
Zoetersbout Zoetersbout (26) Anna Walkate Categorie 2
17-09-2014
20:00 uur
Woensdagavond duik Grevelingen - - Categorie 1
20-09-2014
Rescue dag (afgelast) - EC Evenement
20-09-2014
19:45 uur
Zeelandbrug Zeelandbrug (32) Eric de Bloeme Categorie 3
21-09-2014
15:00 uur
Oesterdam / Bergse Diepsluis Oesterdam (81) Eric de Bloeme Categorie 1
24-09-2014
20:00 uur
Woensdagavond duik Grevelingen - Laurens da Costa Categorie 1
28-09-2014
11:30 uur
Wemeldinge De Hoek (68a) Cor Gunther Categorie 3
05-10-2014
12:15 uur
Flauwers Heerenkeet Flauwers (38) Joke den Ouden Categorie 3
12-10-2014
12:00 uur
Stavenisse Keetenweg Keetenweg (75) Eric de Bloeme Categorie 3
19-10-2014
14:00 uur
Zoetersbout Zoetersbout (26) Laurens da Costa Categorie 2
25-10-2014
raften - - Evenement
26-10-2014
10:00 uur
Scharendijke Haven Scharendijke (16) Michel Werkhoven Categorie 1
02-11-2014
09:40 uur
Plompe Toren Plompetoren (44) Patrick van den Berg Categorie 4
09-11-2014
10:00 uur
Sint Annaland Sint Annaland (73) Patrick Verhagen Categorie 3
16-11-2014
08:30 uur
Zuidbout Zuidbout (29) Laurens da Costa Categorie 4
23-11-2014
11:00 uur
Kijkuit Kijkuit (9) Richard Reijnierse Categorie 1
25-11-2014
20:00 uur - 22:00 uur
Algemene Ledenvergadering Clubhuis AQUALIS Rotterdam - Evenement
28-11-2014
20:00 uur
Sinterklaas avond Clubhuis AQUALIS Rotterdam Rik Sala Evenement

Pagina 10 van 17