Toon evenementenAfdrukken

Aqualis - Agenda - Archief

  
 
Datum Titel Locatie Duikleider Categorie
30-11-2014
09:00 uur
Zoetersbout Zoetersbout (26) Patrick Verhagen Categorie 2
07-12-2014
14:30 uur
Anna Jacobapolder Anna Jacoba Polder (72) Laurens da Costa Categorie 3
14-12-2014
11:00 uur
Nieuwe Kerkweg Nieuwe Kerkweg (14) Eric de Bloeme Categorie 1
21-12-2014
13:45 uur
Anna Jacobapolder Anna Jacoba Polder (72) Joke den Ouden Categorie 3
26-12-2014
11:00 uur
Kerst brunch Clubhuis AQUALIS Rotterdam - Evenement
04-01-2015
11:00 uur
Nieuwe Kerkweg Nieuwe Kerkweg (14) Piet Vierhout Categorie 1
10-01-2015
11:15 uur
Zijpe Zoetersbout Zoetersbout (26) Cor Gunther Categorie 2
17-01-2015
16:00 uur
Nieuwjaarsreceptie Clubhuis AQUALIS Rotterdam - Evenement
18-01-2015
10:00 uur - 18:00 uur
Boot 2015 Düsseldorf (17-01 t/m 25-01) Boot Dusseldorf - Evenement
25-01-2015
11:00 uur
Den Osse Haven Den Osse Haven (13) Richard Reijnierse Categorie 1
31-01-2015 - 01-02-2015
Duikvaker Duikvaker - Evenement
01-02-2015
09:30 uur
Zoetersbout Zoetersbout (26) Eric de Bloeme Categorie 1
08-02-2015
11:40 uur
Stavenisse - Trailerhelling Stavenisse (77) Piet Vierhout Categorie 3
15-02-2015
11:30 uur
Stavenisse - Trailerhelling Stavenisse (77) Laurens da Costa Categorie 3
20-02-2015
19:30 uur - 21:00 uur
Perslucht Training Zwembad Groenoord - Zwembadtraining
22-02-2015
11:00 uur
Dreischor 't Gemaal Gemaal Dreischor (4) Patrick van den Berg Categorie 1
01-03-2015
11:00 uur
Nieuwe Kerkweg Nieuwe Kerkweg (14) Eric de Bloeme Categorie 1
08-03-2015
11:00 uur
Anna Jacobapolder Anna Jacoba Polder (72) Richard Reijnierse Categorie 3
14-03-2015
15:00 uur
Zeelandbrug Zeelandbrug (32) Eric de Bloeme Categorie 3
22-03-2015
10:40 uur
Strijenham Strijenham (79) Piet Vierhout Categorie 3
27-03-2015
20:00 uur - 21:00 uur
Perslucht Training Zwembad Groenoord - Zwembadtraining
29-03-2015
11:00 uur
Dreischor Parking Dreischor Frans Kokrif (5) Richard Reijnierse Categorie 1
06-04-2015
10:30 uur
Kick-off duikseizoen (Paasduik) Den Osse Haven (13) EC Evenement
12-04-2015
11:15 uur
Oesterdam / Bergse Diepsluis Oesterdam (81) Eric de Bloeme Categorie 1
19-04-2015
10:00 uur
Zijpe Zoetersbout Zoetersbout (26) Cor Gunther Categorie 2
24-04-2015
21:30 uur
Presentatie van JP Bresser (GEANNULEERD) Clubhuis AQUALIS Rotterdam - Evenement
26-04-2015
11:00 uur
Oostvoornse Meer, Slag Stormvogel Slag Stormvogel Eric de Bloeme Categorie 1
03-05-2015
09:30 uur
Stavenisse - Trailerhelling Stavenisse (77) Michel Werkhoven Categorie 3
10-05-2015
14:10 uur
Zeelandbrug Zeelandbrug (32) Dick en Tita van der Kraan Categorie 3
16-05-2015
20:00 uur
Oesterdam / Bergse Diepsluis (avondduik) Oesterdam (81) Tita van der Kraan Categorie 2

Pagina 11 van 17