Toon evenementenAfdrukken

Aqualis - Agenda - Archief

  
 
Datum Titel Locatie Duikleider Categorie
19-05-2015
20:00 uur - 22:00 uur
Algemene Ledenvergadering Aqualis Clubhuis AQUALIS Rotterdam - Evenement
25-05-2015
15:00 uur
Zeelandbrug Zeelandbrug (32) Eric de Bloeme Categorie 3
28-05-2015
19:30 uur
Donderdagavond duik Oesterdam (duik 200 voor Mark!) Oesterdam (81) Tita en Dick van der Kraan Categorie 2
31-05-2015
10:00 uur
Nieuwe Kerkweg Nieuwe Kerkweg (14) Cor Gunther Categorie 1
03-06-2015
19:30 uur
Woensdagavond duik Zevenhuizerplas - Tita en Dick van der Kraan Categorie 1
07-06-2015
09:30 uur
't Koepeltje (beneden) 't Koepeltje (17) Eric de Bloeme Categorie 1
10-06-2015
19:30 uur
Woensdagavond duik Zoetersbout (26) Tita en Dick van der Kraan Categorie 2
12-06-2015 - 14-06-2015
Zeelandweekend Camping Den Osse - Evenement
12-06-2015
20:00 uur
Zeelandweekend duik 1 Kabbelaarsrif / Le Serpent Scharendijke (16) Dick van der Kraan Categorie 1
12-06-2015
22:00 uur
Zeelandweekend duik 2 Kabbelaarsrif / Le Serpent Scharendijke (16) Dick van der kraan Categorie 1
13-06-2015
09:30 uur
Zeelandweekend duik 3 Dreischor Zuidlangeweg Dreischor Frans Kokrif (5) ntb Categorie 1
13-06-2015
14:00 uur
Zeelandweekend duik 4 Zijpe / Zoetersbout Zoetersbout (26) ntb Categorie 3
14-06-2015
11:00 uur
Zeelandweekend duik 5 Den Osse Haven Den Osse Haven (13) ntb Categorie 1
18-06-2015
19:30 uur
Donderdagavond duik de Kabbelaar - Tita en Dick van der Kraan Categorie 1
19-06-2015
20:00 uur - 21:00 uur
Perslucht training Zwembad Groenoord - Zwembadtraining
20-06-2015
13:30 uur
Cancelled Oesterdam (81) - Categorie 1
27-06-2015
19:00 uur
Sint Annaland (avondduik) Sint Annaland (73) Eric de Bloeme Categorie 3
04-07-2015
18:00 uur
Strijenham Strijenham (79) Richard Reijnierse Categorie 3
12-07-2015
09:30 uur
Oesterdam / Bergse Diepsluis Oesterdam (81) Cor Gunther Categorie 2
19-07-2015
11:00 uur
Anna Jacobapolder Anna Jacoba Polder (72) Eric de Bloeme Categorie 3
23-07-2015
19:30 uur
Avondduik Reeuwijkse Plassen Reeuwijkse Hout Tita en Dick van der Kraan Categorie 1
26-07-2015
09:45 uur
Dreischor, Zuidlangeweg Dreischor Frans Kokrif (5) Michel Werkhoven Categorie 1
30-07-2015
19:45 uur
Avondduik Zijpe / Zoetersbout Zoetersbout (26) Tita en Dick van der Kraan Categorie 2
02-08-2015
09:30 uur
‘t Koepeltje 't Koepeltje (17) Richard Reijnierse Categorie 1
05-08-2015
19:30 uur
Woensdagavondduik Oesterdam / Bergse Diepsluis Oesterdam (81) Tita en Dick van der Kraan Categorie 2
09-08-2015
10:50 uur
Stavenisse - Trailerhelling Stavenisse (77) Piet Vierhout Categorie 3
12-08-2015
19:45 uur
Woensdagavondduik Zijpe Zoetersbout Zoetersbout (26) Eric de Bloeme Categorie 2
16-08-2015
09:30 uur
Nieuwe Kerkweg Nieuwe Kerkweg (14) Patrick vd Berg Categorie 1
20-08-2015
19:30 uur
Avondduik Sint Annaland Sint Annaland (73) Tita en Dick van der Kraan Categorie 3
21-08-2015
20:00 uur - 21:00 uur
(GEANNULEERD) Perslucht training Zwembad Groenoord - Zwembadtraining

Pagina 12 van 17