Toon evenementenAfdrukken

Aqualis - Agenda - Archief

  
 
Datum Titel Locatie Duikleider Categorie
23-08-2015
09:30 uur
Vuilnisbelt Vuilnisbelt (80) Tita van der Kraan Categorie 3
26-08-2015
19:30 uur
Avondduik Zijpe / Zoetersbout Zoetersbout (26) Nvt Categorie 2
30-08-2015
09:30 uur
Dreischor 't Gemaal Gemaal Dreischor (4) Richard Reijnierse Categorie 1
06-09-2015
10:00 uur
Strijenham Strijenham (79) Eric de Bloeme Categorie 3
13-09-2015
10:00 uur
Den Osse Haven Den Osse Haven (13) Patrick Verhagen Categorie 1
18-09-2015
20:00 uur - 21:00 uur
Perslucht training Zwembad Groenoord Dick van der Kraan Zwembadtraining
20-09-2015
Putti's Place (vervalt ivm rescue event) Putti's Place (62) Michel Werkhoven Categorie 4
20-09-2015
09:00 uur - 17:00 uur
Bootduik MS Theo M/S Theo Den Osse haven Patrick Verhagen Evenement
27-09-2015
10:00 uur - 16:30 uur
Rescue Event (Reeuwijkse plassen) Reeuwijkse Hout EC Evenement
04-10-2015
10:00 uur
Nieuwe Kerkweg Nieuwe Kerkweg (14) Tita van der Kraan Categorie 1
10-10-2015
Workshop Bierbrouwen Clubhuis AQUALIS Rotterdam Cor Gunther Evenement
16-10-2015
20:00 uur - 21:00 uur
Perslucht training Zwembad Groenoord Cor Gunther Zwembadtraining
18-10-2015
10:00 uur
Kijkuit Kijkuit (9) Patrick vd Berg Categorie 1
23-10-2015
19:30 uur - 21:00 uur
Nettentraining Zwembad Groenoord - Zwembadtraining
25-10-2015
10:30 uur
Dreischor, Zuidlangeweg Dreischor Frans Kokrif (5) Richard Reijnierse Categorie 1
25-10-2015
14:00 uur
Mosselen eten na de duik van deze dag Dreischor Frans Kokrif (5) EC Evenement
01-11-2015
10:45 uur
Veerse Meer - Geersdijk Veerse Meer - Geersdijk Cor Gunther Categorie 1
03-11-2015
20:00 uur - 22:00 uur
Algemene Ledenvergadering Aqualis Clubhuis AQUALIS Rotterdam - Evenement
08-11-2015
09:30 uur
Zoetersbout Zoetersbout (26) Patrick Verhagen Categorie 2
15-11-2015
11:00 uur
Burghsluis Burghsluis (45) Eric de Bloeme Categorie 4
20-11-2015
20:00 uur - 21:00 uur
Perslucht training Zwembad Groenoord Cor Gunther Zwembadtraining
22-11-2015
10:00 uur
Scharendijke Haven Scharendijke (16) Patrick van den Berg Categorie 1
29-11-2015
11:00 uur
Stavenisse - Trailerhelling Stavenisse (77) Cor Gunther Categorie 3
06-12-2015
10:00 uur
‘t Koepeltje 't Koepeltje (17) Michel Werkhoven Categorie 1
13-12-2015
09:45 uur
Anna Jacobapolder Anna Jacoba Polder (72) Piet Vierhout Categorie 3
18-12-2015
20:00 uur - 21:00 uur
Perslucht training Zwembad Groenoord Cor Gunther Zwembadtraining
20-12-2015
10:00 uur
Zoetersbout Zoetersbout (26) Eric de Bloeme Categorie 2
10-01-2016
09:00 uur
Zeelandbrug Zeelandbrug (32) Eric de Bloeme Categorie 3
16-01-2016
16:00 uur
Nieuwjaarsreceptie Clubhuis AQUALIS Rotterdam - Evenement
24-01-2016
Boot 2016 Düsseldorf Boot Dusseldorf - Evenement

Pagina 13 van 17