Toon evenementenAfdrukken

Aqualis - Agenda - Archief

  
 
Datum Titel Locatie Duikleider Categorie
31-01-2016
10:30 uur
Den Osse Haven Den Osse Haven (13) Piet Vierhout Categorie 1
07-02-2016
Duikvaker 2016 Duikvaker - Evenement
14-02-2016
10:00 uur
Preekhil Preekhil (21) Cor Gunther Categorie 1
21-02-2016
Nemo33 in Brussel Nemo33 EC Evenement
28-02-2016
10:00 uur
Grevelingen - Dreischor Frans Kokrif Dreischor Frans Kokrif (5) Eric de Bloeme Categorie 1
06-03-2016
09:30 uur
Grevelingen - Scharendijke Haven Scharendijke (16) Cor Gunther Categorie 1
13-03-2016
11:30 uur
Oosterschelde - Zoetersbout Zoetersbout (26) Patrick Verhagen Categorie 2
18-03-2016
19:45 uur - 21:00 uur
Perslucht training 1 Zwembad Groenoord - Zwembadtraining
20-03-2016
09:30 uur
Grevelingen - Kijkuit Kijkuit (9) Tita van der Kraan Categorie 1
28-03-2016
10:00 uur
Grevelingen - Nieuwe Kerkweg (2e Paasdag) Nieuwe Kerkweg (14) Fabian Wijnands Categorie 1
03-04-2016
11:30 uur
Oosterschelde - Anna Jacobapolder Anna Jacoba Polder (72) Piet Vierhout Categorie 3
08-04-2016
19:45 uur - 21:00 uur
Perslucht training 2 Zwembad Groenoord - Zwembadtraining
10-04-2016
12:30 uur
Oosterschelde - Sint Annaland Sint Annaland (73) Richard Reijnierse Categorie 3
17-04-2016
10:00 uur
Kick-off duikseizoen Nieuwe Kerkweg (14) EC Evenement
24-04-2016
09:30 uur
Oostvoornse Meer - Slag Baardmannetje Slag Baardmannetje Tita van der Kraan Categorie 1
01-05-2016
10:45 uur
Oosterschelde - Zeelandbrug Zeelandbrug (32) Patrick van der Berg Categorie 3
08-05-2016
10:30 uur
Oosterschelde - Stavenisse Stavenisse (77) Dick van der Kraan Categorie 3
10-05-2016
20:00 uur - 22:00 uur
Algemene Ledenvergadering Clubhuis AQUALIS Rotterdam - Evenement
16-05-2016
11:10 uur
Oosterschelde - Zoetersbout (2e Pinksterdag) Zoetersbout (26) Eric de Bloeme Categorie 3
21-05-2016
NaturaGart Tauchpark NaturaGart Tauchpark EC Evenement
22-05-2016
10:30 uur
Oosterschelde - Putti's Place Putti's Place (62) Eric de Bloeme Categorie 4
27-05-2016
19:45 uur - 21:00 uur
Perslucht training 3 Zwembad Groenoord - Zwembadtraining
29-05-2016
09:00 uur
Grevelingen - 't Koepeltje (beneden) 't Koepeltje (17) Fabian Wijnands Categorie 1
05-06-2016
09:00 uur
Oosterschelde - Zoetersbout Zoetersbout (26) Eric de Bloeme Categorie 2
12-06-2016
09:15 uur
Veerse Meer - Geersdijk Veerse Meer - Geersdijk Patrick Verhagen Categorie 1
17-06-2016 - 19-06-2016
15:00 uur
Zeelandweekend Camping Den Osse EC Evenement
26-06-2016
09:15 uur
Reeuwijkse Plassen Reeuwijkse Hout Tita van der Kraan Categorie 1
03-07-2016
08:45 uur
Oosterschelde - Stavenisse Trailerhelling Stavenisse (77) Piet Vierhout Categorie 3
10-07-2016
09:00 uur
Grevelingen - 't Koepeltje (beneden) 't Koepeltje (17) Cor Gunther Categorie 1
17-07-2016
09:00 uur
Grevelingen - Nieuwe Kerkweg Nieuwe Kerkweg (14) Fabian Wijnands Categorie 1

Pagina 14 van 17