Toon evenementenAfdrukken

Aqualis - Agenda - Archief

  
 
Datum Titel Locatie Duikleider Categorie
24-07-2016
10:30 uur
Oosterschelde - Oesterdam Oesterdam (81) Patrick van der Berg Categorie 2
31-07-2016
09:00 uur
Grevelingen - Dreischor Frans Kokrif Dreischor Frans Kokrif (5) Richard Reijnierse Categorie 1
07-08-2016
09:00 uur
Grevelingen - Kijkuit Kijkuit (9) Richard Reijnierse Categorie 1
14-08-2016
12:45 uur
Oosterschelde - Stavenisse Stavenisse (77) Cor en Ingrid van Veghel Categorie 3
21-08-2016
09:00 uur
Grevelingen - Dreischor Frans Kokrif Dreischor Frans Kokrif (5) Cor Gunther Categorie 1
28-08-2016
09:00 uur
Grevelingen - Scharendijke Haven Scharendijke (16) Fabian Wijnands Categorie 1
02-09-2016 - 09-09-2016
Clubvakantie L'Escala Illa Mateua Camping Resort - Clubvakantie
04-09-2016
11:00 uur
Middellandse Zee - Illes Medes Illes Medes Richard Reijnierse Categorie 3
18-09-2016
09:30 uur
Grevelingen - Den Osse Haven Den Osse Haven (13) Fabian Wijnands Categorie 1
25-09-2016
09:00 uur - 17:00 uur
Bootduik Grevelingen met de MS Theo M/S Theo Den Osse haven EC Evenement
02-10-2016
10:00 uur - 16:30 uur
Rescue event en mosselmaaltijd Reeuwijkse Hout EC Evenement
08-10-2016
12:00 uur - 17:00 uur
Workshop Bierbrouwen Clubhuis AQUALIS Rotterdam Cor Gunther Evenement
16-10-2016
09:20 uur
Oosterschelde - Anna Jacobapolder Anna Jacoba Polder (72) Patrick van den Berg Categorie 3
21-10-2016
- 21:00 uur
Nettentraining (GEANNULEERD) Zwembad Groenoord - Zwembadtraining
23-10-2016
09:15 uur
Oosterschelde - Strijenham Strijenham (79) Tita van der Kraan Categorie 3
28-10-2016
21:30 uur - 23:00 uur
Presentatie Cave Survey Mindanao 2016 Clubhuis AQUALIS Rotterdam Patrick van der Berg Evenement
30-10-2016
10:00 uur
Veerse Meer - Geersdijk Veerse Meer - Geersdijk Piet Vierhout Categorie 1
01-11-2016
20:00 uur - 22:00 uur
Algemene Ledenvergadering Clubhuis AQUALIS Rotterdam - Evenement
06-11-2016
12:00 uur
Oosterschelde - Zeelandbrug Zeelandbrug (32) Cor Gunther Categorie 3
13-11-2016
10:00 uur
Grevelingen - 't Koepeltje (beneden) 't Koepeltje (17) Hans Schram Categorie 1
20-11-2016
13:00 uur
AFGELAST IVM STORM Oosterschelde - Stavenisse Trailerhelling Stavenisse (77) Eric de Bloeme Categorie 3
27-11-2016
09:00 uur
Oosterschelde - Zoetersbout Zoetersbout (26) Patrick Verhagen Categorie 2
04-12-2016
11:40 uur
Oosterschelde - Sint Annaland Sint Annaland (73) Patrick van den Berg Categorie 2
11-12-2016
10:00 uur
Oostvoornse Meer - Slag Stormvogel (Chocomelduik) Slag Stormvogel Piet Vierhout Categorie 1
18-12-2016
12:00 uur
Oosterschelde - Burghsluis (Snertduik) Burghsluis (45) Eric de Bloeme Categorie 4
08-01-2017
10:00 uur
Grevelingen - Den Osse Haven Den Osse Haven (13) Tita van der Kraan Categorie 1
14-01-2017
16:00 uur
Nieuwjaarsreceptie 2017 Clubhuis AQUALIS Rotterdam - Evenement
21-01-2017 - 29-01-2017
BOOT 2017 Boot Dusseldorf - Evenement
29-01-2017
10:00 uur
Grevelingen - Scharendijke Haven Scharendijke (16) Fabian Wijnands Categorie 1
04-02-2017 - 05-02-2017
Duikvaker 2017 Duikvaker - Evenement

Pagina 15 van 17