Toon evenementenAfdrukken

Aqualis - Agenda - Archief

  
 
Datum Titel Locatie Duikleider Categorie
12-02-2017
10:00 uur
Oosterschelde - Stavenisse Trailerhelling Stavenisse (77) Tita van der Kraan Categorie 3
19-02-2017
10:00 uur
Grevelingen - Nieuwe Kerkweg Nieuwe Kerkweg (14) Richard Reijnierse Categorie 1
26-02-2017
15:00 uur - 17:00 uur
TODI - The Ultimate Diving Experience TODI - The Ultimate Diving Experience - Evenement
03-03-2017
19:30 uur - 21:00 uur
Nettentraining Zwembad Groenoord EC Zwembadtraining
05-03-2017
14:30 uur
Oosterschelde - Sint Annaland Sint Annaland (73) Piet Vierhout Categorie 3
12-03-2017
09:00 uur
Oosterschelde - Strijenham Strijenham (79) Eric de Bloeme Categorie 3
19-03-2017
13:05 uur
Oosterschelde - Zeelandbrug Zeelandbrug (32) Cor Gunther Categorie 3
26-03-2017
09:30 uur
Oosterschelde - Oesterdam Oesterdam (81) Patrick van den Berg Categorie 2
02-04-2017
14:00 uur
Oosterschelde - Goese Sas Goese Sas (63) Piet Vierhout Categorie 4
09-04-2017
09:30 uur
Oostvoornse Meer - Slag Bergeend Slag Bergeend Patrick Verhagen Categorie 1
17-04-2017
08:30 uur
Oosterschelde - Zoetersbout (Paasduik) Zoetersbout (26) Hans Schram Categorie 2
21-04-2017
20:00 uur - 21:00 uur
Perslucht training Zwembad Groenoord Cor Gunther Evenement
23-04-2017
10:00 uur
Kick-off Duikseizoen 2017 Den Osse Haven (13) EC Evenement
25-04-2017
20:00 uur - 22:00 uur
Algemene Ledenvergadering Clubhuis AQUALIS Rotterdam - Evenement
30-04-2017
12:45 uur
Oosterschelde - Stavenisse Trailerhelling Stavenisse (77) Eric de Bloeme Categorie 3
07-05-2017
09:30 uur
Grevelingen - 't Koepeltje 't Koepeltje (17) Fabian Wijnands Categorie 1
12-05-2017
20:00 uur - 21:00 uur
Cursus vintechniek deel 1 Zwembad Groenoord Ronald Boumans Zwembadtraining
14-05-2017
12:15 uur
Oosterschelde - Plompe Toren Plompetoren (44) Cor Gunther Categorie 4
19-05-2017
20:00 uur - 21:00 uur
Cursus vintechniek deel 2 Zwembad Groenoord Ronald Boumans Zwembadtraining
21-05-2017
12:15 uur
Oosterschelde - Levensstrijd Levensstrijd (34) Patrick van den Berg Categorie 2
26-05-2017
20:00 uur - 21:00 uur
Cursus vintechniek deel 3 Zwembad Groenoord Ronald Boumans Zwembadtraining
28-05-2017
09:00 uur
Grevelingen - Dreischor Frans Kokrif Dreischor Frans Kokrif (5) Piet Vierhout Categorie 1
05-06-2017
09:00 uur
Veerse Meer - De Inlaag (Pinksterduik) Veerse Meer - De Inlaag (92) Patrick Verhagen Categorie 1
09-06-2017 - 11-06-2017
Zeelandweekend Camping Den Osse EC Evenement
09-06-2017
21:30 uur
Zeelandweekend - 't Koepeltje (beneden) 't Koepeltje (17) Ntb Categorie 1
10-06-2017
10:30 uur
Zeelandweekend - Zoetersbout Zoetersbout (26) Ntb Categorie 2
10-06-2017
15:00 uur
Zeelandweekend - Den Osse Haven Den Osse Haven (13) Ntb Categorie 1
14-06-2017
20:00 uur
Oosterschelde Oesterdam (Avondduik/Sepiaduik) Oesterdam (81) Cor & Eric Categorie 2
18-06-2017
11:00 uur
Oosterschelde - Vuilnisbelt Vuilnisbelt (80) Richard Reijnierse Categorie 3
21-06-2017
20:00 uur
Avondduik Zoetersbout Zoetersbout (26) Eric Categorie 2

Pagina 16 van 17