Afdrukken

Aqualis - Agenda - Archief

  
 
Datum Titel Locatie Duikleider Categorie
05-09-2010
09:00 uur
RESCUEDAG + BBQ Slag Bergeend - Evenement
19-09-2010
10:30 uur
WORKSHOP ONDERWATERCARTOGRAFIE Den Osse Haven (13) - Categorie 1
10-10-2010
09:45 uur
Dreischor Zuidlangeweg Dreischor Frans Kokrif (5) - Categorie 1
22-10-2010
20:00 uur - 21:00 uur
NETTENTRAINING ZWEMBAD Zwembad Groenoord - Zwembadtraining
24-10-2010
09:45 uur
Preekhil Preekhil (21) - Categorie 1
31-10-2010
14:20 uur
Plompe Toren Plompetoren (44) - Categorie 4
07-11-2010
09:15 uur
Wemeldinge – Kleine Stelle Klein Stelle (67) - Categorie 4
14-11-2010
10:00 uur
Zijpe Zoetersbout (buiten kentering!) Zoetersbout (26) - Categorie 2
21-11-2010
10:00 uur
Den Osse Haven Den Osse Haven (13) - Categorie 1
28-11-2010
10:00 uur
Scharendijke Haven Scharendijke (16) - Categorie 1
28-11-2010
12:00 uur
NEMO33 Nemo33 - Evenement
05-12-2010
10:00 uur
Reeuwijkse Plassen (AFGELAST !!) Reeuwijkse Hout - Categorie 1
10-12-2010
20:00 uur - 23:00 uur
ASOP (Aqualis Series Of Poker) Clubhuis AQUALIS Rotterdam - Evenement
12-12-2010
12:50 uur
Flaauwers Flauwers (38) - Categorie 2
19-12-2010
10:30 uur
CHOCOMELDUIK – Oostvoornse Meer Slag Stormvogel Slag Stormvogel - Categorie 1
26-12-2010
11:00 uur
Kerstbrunch Clubhuis AQUALIS Rotterdam - Evenement
02-01-2011
13:05 uur
Zeelandbrug Zeelandbrug (32) - Categorie 3
08-01-2011
16:00 uur
Nieuwjaarsduik – Oostvoornse Meer Slag Stormvogel Slag Stormvogel - Evenement
16-01-2011
11:30 uur
Zijpe Zoetersbout Zoetersbout (26) - Categorie 2
21-01-2011
20:00 uur
GUE Cavenight III Clubhuis AQUALIS Rotterdam - Evenement
23-01-2011
Boot Düsseldorf Boot Dusseldorf - Evenement
30-01-2011
11:55 uur
Anna Jacobapolder Anna Jacoba Polder (72) - Categorie 3
05-02-2011 - 06-02-2011
Duikvaker Duikvaker - Evenement
13-02-2011
11:15 uur
Nieuwe Kerkweg Nieuwe Kerkweg (14) - Categorie 1
16-02-2011
20:00 uur - 22:00 uur
Algemene Ledenvergadering Clubhuis AQUALIS Rotterdam - Evenement
20-02-2011
10:25 uur
St. Annaland Sint Annaland (73) - Categorie 3
27-02-2011
10:45 uur
Dreischor Dreischor Frans Kokrif (5) - Categorie 1
04-03-2011
20:00 uur - 21:00 uur
Scuba Skills Update Zwembad Groenoord - Zwembadtraining
06-03-2011
10:00 uur
Burghsluis Burghsluis (45) - Categorie 4
13-03-2011
10:10 uur
't Koepeltje 't Koepeltje (17) - Categorie 1
20-03-2011
09:30 uur
Stavenisse trailerhelling Stavenisse (77) - Categorie 3
25-03-2011
21:30 uur
Thema avond Noordzeeduiken Clubhuis AQUALIS Rotterdam - Evenement
27-03-2011
10:45 uur
Kick-Off Den Osse Haven Den Osse Haven (13) - Categorie 1
03-04-2011
10:25 uur
Zeelandbrug Noord Zeelandbrug (32) - Categorie 3
09-04-2011
19:35 uur
Oesterdam avondduik Oesterdam (81) - Categorie 2
17-04-2011
08:30 uur
Nieuw Kerkweg Nieuwe Kerkweg (14) - Categorie 1
25-04-2011
09:45 uur
Paasduik ***WIJZIGING** Zoetersbout (26) - Evenement
01-05-2011
15:40 uur
Strijenham Strijenham (79) - Categorie 3
08-05-2011
08:30 uur - 17:00 uur
Bootduik Grevelingen M/S Theo Bruinisse haven - Evenement
15-05-2011
09:45 uur
Scharendijke haven Scharendijke (16) - Categorie 1
22-05-2011
13:40 uur
Goese Sas Goese Sas (63) - Categorie 4
28-05-2011
Noordzeeduik (GEANNULEERD) Noordzee, vertrek vanuit Scheveningen, Mattanja - Evenement
28-05-2011
19:15 uur
Zijpe Zoetersbout Zoetersbout (26) - Categorie 2
04-06-2011
20:00 uur
MIST in concert Clubhuis AQUALIS Rotterdam - Evenement
05-06-2011
09:15 uur
Nieuwe Kerkweg Nieuwe Kerkweg (14) - Categorie 1
12-06-2011
09:15 uur
Scharendijke Scharendijke (16) - Categorie 1
19-06-2011
12:40 uur
Putti's Place Putti's Place (62) - Categorie 4
24-06-2011 - 26-06-2011
Zeeland weekend Camping Duuveland - Evenement
02-07-2011
21:10 uur
Den Osse Haven avondduik Den Osse Haven (13) - Categorie 2
03-07-2011
Noordzeeduik Noordzee, vertrek vanuit Scheveningen, Mattanja - Categorie 5
16-07-2011
10:00 uur
Duiken tussen de mosselen Mosselkwekerij Veerhoek - Categorie 2
24-07-2011
09:00 uur
Nieuwe Kerkweg Nieuwe Kerkweg (14) - Categorie 1
31-07-2011
10:15 uur
Anna Jacobapolder Anna Jacoba Polder (72) - Categorie 3
14-08-2011
08:45 uur
Grevelingen duik - - Categorie 1
21-08-2011
09:30 uur
Scharendijke haven Scharendijke (16) - Categorie 1
27-08-2011
16:00 uur
BBQ Duik Dreischor Frans Kokrif (5) - Evenement
04-09-2011
08:40 uur
de Broezel (Bruinisse) - - Categorie 2
09-09-2011
20:00 uur
Saté avond Clubhuis AQUALIS Rotterdam - Evenement
11-09-2011
09:15 uur
Scharendijke haven Scharendijke (16) - Categorie 1
18-09-2011
09:30 uur
Den Osse Haven Den Osse Haven (13) - Categorie 1
25-09-2011
09:00 uur
Bootduik Grevelingen M/S Theo Bruinisse haven - Evenement
28-09-2011
20:00 uur
Algemene Leden Vergadering Clubhuis AQUALIS Rotterdam - Evenement
30-09-2011
09:00 uur
Bootduik Grevelingen M/S Theo Den Osse haven - Evenement
02-10-2011
09:30 uur
‘t Koepeltje 't Koepeltje (17) - Categorie 1
08-10-2011
11:00 uur
Gasometer Duisburg TauchRevier Gasometer - Evenement
09-10-2011
08:45 uur
Goese Sas Goese Sas (63) - Categorie 4
16-10-2011
10:15 uur
Dreischor gemaal Gemaal Dreischor (4) - Categorie 1
23-10-2011
11:55 uur
Zeelandbrug Zeelandbrug (32) - Categorie 3
30-10-2011
10:45 uur
Burghsluis Burghsluis (45) - Categorie 4
04-11-2011 - 07-11-2011
Luxe Zeelandweekend Domburg - - Evenement
05-11-2011
10:00 uur
Veerse meer Oostwatering - Steigertje Veerse Meer - Oostwatering - Steigertje - Categorie 1
05-11-2011
14:30 uur
Veersedam - Oefenplatform Veerse Meer - Veersedam - Oefenplatform - Categorie 1
11-11-2011
21:30 uur
Introductie Cursus Lightroom Clubhuis AQUALIS Rotterdam - Evenement
13-11-2011
10:30 uur
Preekhil Preekhil (21) - Categorie 1
20-11-2011
09:40 uur
Stavenisse Trailerhelling Stavenisse (77) - Categorie 3
27-11-2011
09:45 uur
Noordbout Noordbout (30) - Categorie 4
02-12-2011
20:00 uur
Aqualis pakjesavond Clubhuis AQUALIS Rotterdam - Evenement
04-12-2011
09:15 uur
Zuidbout Zuidbout (29) - Categorie 4
09-12-2011
ASOP Clubhuis AQUALIS Rotterdam - Evenement
11-12-2011
09:35 uur
Gorishoek Gorishoek (78) - Categorie 4
18-12-2011
11:10 uur
‘t Koepeltje 't Koepeltje (17) - Categorie 1
26-12-2011
11:00 uur
Kerstbrunch Clubhuis AQUALIS Rotterdam - Evenement
08-01-2012
12:20 uur
Scharrendijke Scharendijke (16) - Categorie 1
15-01-2012
13:00 uur
Vlietpolder peilhuisje Vlietpolder (51) - Categorie 3
20-01-2012
18:00 uur
Nieuwjaarsduik – Oostvoornse Meer Slag Stormvogel Slag Stormvogel - Evenement
21-01-2012 - 29-01-2012
10:00 uur - 18:00 uur
Boot Dusseldorf Boot Dusseldorf - Evenement
22-01-2012
11:10 uur
Stoofpolder - Het licht - - Categorie 3
29-01-2012
12:20 uur
Zeelandbrug Zeelandbrug (32) - Categorie 3
04-02-2012 - 05-02-2012
10:00 uur - 17:00 uur
Duikvaker Duikvaker - Evenement
05-02-2012
13:00 uur
Stavenisse Stavenisse (77) - Categorie 3
08-02-2012
20:00 uur
Algemene leden vergadering Clubhuis AQUALIS Rotterdam - Evenement
12-02-2012
11:55 uur
Anna Jacobapolder Anna Jacoba Polder (72) - Categorie 3
18-02-2012
20:00 uur
Carnaval (GEANNULEERD) Clubhuis AQUALIS Rotterdam - Evenement
19-02-2012
13:25 uur
Stavenisse trailerhelling Stavenisse (77) - Categorie 3
26-02-2012
11:35 uur
Vuilnisbelt Vuilnisbelt (80) - Categorie 2
02-03-2012
20:00 uur - 21:00 uur
Training Vin techniek en Buoyancy Zwembad Groenoord - Zwembadtraining
04-03-2012
11:00 uur
Zeelandbrug "snotolf duik" Zeelandbrug (32) - Categorie 3
06-03-2012 - 11-03-2012
HISWA / Duikpaviljoen RAI - Evenement
10-03-2012
16:52 uur
Sint Annaland "avond snotolf duik" Sint Annaland (73) - Categorie 3
18-03-2012
12:10 uur
Strijenham Strijenham (79) - Categorie 3
25-03-2012
11:35 uur
Stavenisse Irenehoeve Irenehoeve (75) - Categorie 3
30-03-2012
20:00 uur
Persluchttraining (Geannuleerd!) Zwembad Groenoord - Zwembadtraining
01-04-2012
10:00 uur
Archimedes duik - 't Baardmannetje Slag Baardmannetje - Categorie 1
09-04-2012
10:45 uur
Kick-Off duikseizoen Zoetersbout (26) - Categorie 2
15-04-2012
11:20 uur
Dicky's Place - - Categorie 3
22-04-2012
10:42 uur
Putti's Place Putti's Place (62) - Categorie 3
28-04-2012
19:30 uur
Zeelandbrug Zeelandbrug (32) - Categorie 3
06-05-2012
09:30 uur
Dreischor 't Gemaal Gemaal Dreischor (4) - Categorie 1
12-05-2012
17:30 uur
Avond Bootduik Grevelingen M/S Theo Bruinisse haven - Evenement
19-05-2012
19:30 uur
Oesterdam Sepia avondduik Oesterdam (81) - Categorie 2
20-05-2012
Aqualis 2e handsmarkt Clubhuis AQUALIS Rotterdam - Evenement
27-05-2012
10:00 uur
Rescue vaardigheden dag Galderen - - Evenement
02-06-2012
09:30 uur
Veersemeer - Het Zilveren Schor Veerse Meer - Het zilveren schor (84a) - Categorie 1
09-06-2012
16:00 uur
Eerste wedstrijd Nederlands elftal EK 2012 Clubhuis AQUALIS Rotterdam - Evenement
10-06-2012
Bootduik Geannuleerd M/S Theo Bruinisse haven - Evenement
17-06-2012
09:30 uur
Bommenede polder Bommenede polder (7) - Categorie 1
22-06-2012 - 25-06-2012
Ardennen weekend Camping Spa d`or - Evenement
30-06-2012
18:45 uur
Wissekerke / Oostnol - GEANNULEERD Oostnol (52) - Categorie 4
08-07-2012
09:00 uur
Zijpe Zoetersbout Zoetersbout (26) - Categorie 2
15-07-2012
09:00 uur
Den Osse Haven Den Osse Haven (13) - Categorie 1
22-07-2012
09:00 uur
Dreischor 't Gemaal Gemaal Dreischor (4) - Categorie 1
29-07-2012
11:30 uur
Zeelandbrug Zeelandbrug (32) - Categorie 3
04-08-2012
20:30 uur
Nieuwe Kerkweg Nieuwe Kerkweg (14) - Categorie 1
12-08-2012
09:00 uur
Scharendijke Scharendijke (16) - Categorie 1
19-08-2012
09:00 uur
Den Osse Haven Den Osse Haven (13) - Categorie 1
26-08-2012
Bezoek Dolfinarium (en achter de schermen) **VOL** Dolfinarium - Evenement
02-09-2012
11:00 uur
Sint Annaland Sint Annaland (73) - Categorie 3
05-09-2012
20:00 uur
Algemene leden vergadering Clubhuis AQUALIS Rotterdam - Evenement
08-09-2012
Verhuizing Clubhuis Clubhuis AQUALIS Rotterdam - Evenement
16-09-2012
09:00 uur
Zijpe Zoetersbout Zoetersbout (26) - Categorie 2
23-09-2012
08:30 uur
Anna Jacobapolder Anna Jacoba Polder (72) - Categorie 3
30-09-2012
09:00 uur
Bootduik Grevelingen M/S Theo Den Osse haven - Evenement
07-10-2012
10:00 uur
Den Osse Haven Den Osse Haven (13) - Categorie 1
14-10-2012
08:45 uur
Stavenisse Trailerhelling Stavenisse (77) - Categorie 3
21-10-2012
10:00 uur
Oesterdam Oesterdam (81) - Categorie 2
26-10-2012
19:30 uur - 21:00 uur
Nettentraining Zwembad Groenoord - Zwembadtraining
28-10-2012
10:00 uur
Nieuwe Kerkweg Nieuwe Kerkweg (14) - Categorie 1
03-11-2012
17:00 uur - 20:00 uur
Officiele opening nieuw clubhuis Clubhuis AQUALIS Rotterdam - Evenement
04-11-2012
10:00 uur
Zijpe Zoetersbout Zoetersbout (26) - Categorie 2
11-11-2012
10:00 uur
Preekhil Preekhil (21) - Categorie 1
18-11-2012
11:50 uur
Plompe Toren Plompetoren (44) - Categorie 4
25-11-2012
10:00 uur
Dreischor Zuidlangeweg Dreischor Frans Kokrif (5) - Categorie 1
02-12-2012
11:00 uur
Zijpe Zoetersbout Zoetersbout (26) - Categorie 2
09-12-2012
10:00 uur
Scharendijke Scharendijke (16) - Categorie 1
16-12-2012
11:00 uur
Nieuwe Kerkweg Nieuwe Kerkweg (14) - Categorie 1
23-12-2012
11:15 uur
Lichtpunt Bruinisse - - Categorie 2
26-12-2012
11:00 uur - 14:00 uur
Kerstbrunch Clubhuis AQUALIS Rotterdam - Evenement
30-12-2012
10:30 uur
Oostvoornse Meer Slag Stormvogel Slag Stormvogel - Categorie 1
05-01-2013
14:15 uur
Stavenisse Irenehoeve Irenehoeve (75) - Categorie 3
12-01-2013
19:00 uur - 22:00 uur
Nieuwjaars receptie Clubhuis AQUALIS Rotterdam - Evenement
20-01-2013
08:50 uur
Plompe Toren Plompetoren (44) Michel van Werkhoven Categorie 4
27-01-2013
08:00 uur - 17:00 uur
Boot Boot Dusseldorf - Evenement
27-01-2013
09:30 uur
Sint Annaland Sint Annaland (73) Tita van der Kraan Categorie 3
02-02-2013 - 03-02-2013
Duikvaker Duikvaker - Evenement
03-02-2013
09:45 uur
‘t Koepeltje 't Koepeltje (17) Laurens Da Costa Categorie 1
10-02-2013
09:00 uur
Anna Jacobapolder Anna Jacoba Polder (72) Patrick van de Berg Categorie 3
13-02-2013
20:00 uur
Algemene Leden Vergadering Clubhuis AQUALIS Rotterdam - Evenement
17-02-2013
13:20 uur
Zeelandbrug Zeelandbrug (32) Patrick van de Berg Categorie 3
24-02-2013
09:30 uur
Zijpe Zoetersbout Zoetersbout (26) Patrick van de Berg Categorie 2
01-03-2013
20:00 uur - 21:00 uur
Perslucht training Zwembad Groenoord - Zwembadtraining
03-03-2013
10:00 uur
Scharrendijke haven Scharendijke (16) Laurens Da Costa Categorie 1
10-03-2013
12:45 uur
Anna Jacobapolder Anna Jacoba Polder (72) Joke den Ouden Categorie 3
17-03-2013
12:15 uur
Burghsluis Burghsluis (45) Piet Vierhout Categorie 4
22-03-2013
Vintechniek Zwembad Groenoord - Zwembadtraining
23-03-2013
18:30 uur
Oesterdam avondduik Oesterdam (81) Anna Walkate Categorie 2
01-04-2013
10:30 uur
Kick-off duikseizoen Dreischor Frans Kokrif (5) n.t.b. Evenement
07-04-2013
10:00 uur
Dreischor 't Gemaal Gemaal Dreischor (4) Richard Reinierse Categorie 1
13-04-2013
19:00 uur
't Koepeltje (avondduik) 't Koepeltje (17) Laurens da Costa Categorie 1
20-04-2013
17:20 uur
Anna Jacobapolder namiddagduik Anna Jacoba Polder (72) Piet Vierhout Categorie 3
28-04-2013
09:00 uur
Nieuwe Kerkweg Nieuwe Kerkweg (14) Anna Walkate Categorie 1
05-05-2013
10:30 uur
Zoetersbout Zoetersbout (26) Laurens Da Costa Categorie 2
11-05-2013
16:30 uur
Zeelandbrug namiddagduik Zeelandbrug (32) Eric de Bloeme Categorie 3
25-05-2013
13:00 uur
Douane/haven bezoek - - Evenement
26-05-2013
10:30 uur
Sint Annaland Sint Annaland (73) Cor Gunter Categorie 3
02-06-2013
09:00 uur
Dreischor 't Gemaal Gemaal Dreischor (4) Michel Werkhoven Categorie 1
08-06-2013
20:00 uur
Oesterdam Sepia duik (let op wijziging duikstek) avondduik Oesterdam (81) Laurens da Costa Categorie 2
16-06-2013
09:10 uur
Strijenham Strijenham (79) Bram Tijl Categorie 3
21-06-2013 - 23-06-2013
Zeeland weekend Camping Den Osse n.t.b. Evenement
23-06-2013
09:00 uur
Bootduik Grevelingen M/S Theo Den Osse haven n.t.b. Evenement
29-06-2013
19:30 uur
Oesterdam avondduik Oesterdam (81) Richard Reinierse Categorie 2
07-07-2013
09:00 uur
Preekhil Preekhil (21) Richard Reijnierse Categorie 1
14-07-2013
09:00 uur
Dreischor 't Gemaal Gemaal Dreischor (4) Patrick Verhage Categorie 1
21-07-2013
09:00 uur
Scharredijke Scharendijke (16) Erik de Bloeme Categorie 1
28-07-2013
09:00 uur
Zoetersbout Zoetersbout (26) Anna Walkate Categorie 2
04-08-2013
09:00 uur
‘t Koepeltje 't Koepeltje (17) Tita van der Kraan Categorie 1
11-08-2013
09:00 uur
Den Osse Haven Den Osse Haven (13) Piet Vierhout Categorie 1
18-08-2013
08:50 uur
Strijenham Strijenham (79) Laurens da Costa Categorie 3
25-08-2013
09:00 uur
Nieuwe Kerkweg Nieuwe Kerkweg (14) Cor Gunther Categorie 1
01-09-2013
09:30 uur
Den Osse Haven Den Osse Haven (13) Michel Werkhoven Categorie 1
04-09-2013
20:00 uur
Algemene Ledenvergadering Clubhuis AQUALIS Rotterdam - Evenement
07-09-2013
16:30 uur
Zoetersbout Zoetersbout (26) Anna Walkate Categorie 2
15-09-2013
09:00 uur
Bootduik Grevelingen M/S Theo Den Osse haven n.t.b. Evenement
22-09-2013
09:00 uur
Dreischor Zuidlangeweg Dreischor Frans Kokrif (5) Laurens da Costa Categorie 1
29-09-2013
10:00 uur
Strijenham Strijenham (79) Patrick van de Berg Categorie 3
06-10-2013
09:00 uur
Nieuwe Kerkweg Nieuwe Kerkweg (14) Joke den Ouden Categorie 1
13-10-2013
09:45 uur
Dreischor 't Gemaal Gemaal Dreischor (4) Eric de Bloeme Categorie 1
20-10-2013
10:00 uur
Zoetersbout Zoetersbout (26) Michel Werkhoven Categorie 2
25-10-2013
19:30 uur - 21:00 uur
Nettentraining Zwembad Groenoord - Zwembadtraining
27-10-2013
10:00 uur
Nieuwe Kerkweg Nieuwe Kerkweg (14) Laurens da Costa Categorie 1
03-11-2013
14:00 uur
Stavenisse Trailerhelling Stavenisse (77) Cor Gunther Categorie 3
10-11-2013
10:00 uur
Preekhil Preekhil (21) Joke den Ouden Categorie 1
10-11-2013
11:15 uur - 13:00 uur
Nemo 33 Nemo33 - Evenement
17-11-2013
10:00 uur - 12:00 uur
Duiken en Warme chocolademelk met slagroom Slag Stormvogel EC Evenement
24-11-2013
10:00 uur
‘t Koepeltje 't Koepeltje (17) Cor Gunther Categorie 1
01-12-2013
10:00 uur
Den Osse Haven Den Osse Haven (13) Patrick van de Berg Categorie 1
08-12-2013
12:30 uur
Stavenisse Trailerhelling Stavenisse (77) Piet Vierhout Categorie 3
11-12-2013
20:00 uur
Extra Algemene Ledenvergadering Clubhuis AQUALIS Rotterdam - Evenement
13-12-2013
21:30 uur - 23:30 uur
Presentatie J2 Expeditie Mexico Clubhuis AQUALIS Rotterdam Patrick vd Berg Evenement
15-12-2013
10:30 uur
Slag Bergeend Oostvoorne Slag Bergeend Patrick Verhagen Categorie 1
22-12-2013
10:00 uur
Zoetersbout Zoetersbout (26) Joke den Ouden Categorie 2
26-12-2013
11:00 uur - 14:00 uur
Kerstbrunch Clubhuis AQUALIS Rotterdam - Evenement
29-12-2013
10:00 uur
Scharredijke Haven Scharendijke (16) Laurens da Costa Categorie 1
04-01-2014
17:00 uur
Nieuwjaars Receptie Clubhuis AQUALIS Rotterdam - Evenement
05-01-2014
14:00 uur
Oostvoorne Bergeend Slag Bergeend Piet Vierhout Categorie 1
12-01-2014
11:00 uur
Zoetersbout Zoetersbout (26) Tita van der Kraan Categorie 2
18-01-2014 - 26-01-2014
Boot Dusseldorf Boot Dusseldorf - Evenement
19-01-2014
11:00 uur
Stavenisse Trailerhelling Stavenisse (77) Joke den Ouden Categorie 3
26-01-2014
10:00 uur
Wemeldinge – Kleine Stelle Klein Stelle (67) Eric de Bloeme Categorie 3
31-01-2014
19:45 uur - 21:00 uur
Perslucht Training Zwembad Groenoord - Zwembadtraining
01-02-2014 - 02-02-2014
Duikvaker Duikvaker - Evenement
02-02-2014
10:30 uur
Anna Jacobapolder Anna Jacoba Polder (72) Patrick Verhagen Categorie 3
09-02-2014
10:10 uur
Plompe Toren Plompetoren (44) Tita van der Kraan Categorie 4
16-02-2014
12:00 uur
Bommenede polder Bommenede polder (7) Richard Reinierse Categorie 1
21-02-2014
19:45 uur - 21:00 uur
Perslucht Training Zwembad Groenoord - Zwembadtraining
22-02-2014
13:30 uur
Bon Bons maken - - Evenement
23-02-2014
14:40 uur
Strijenham Strijenham (79) Patrick van de Berg Categorie 3
28-02-2014
21:30 uur
Presentatie fotografie Clubhuis AQUALIS Rotterdam - Evenement
02-03-2014
12:00 uur
Nieuwe Kerkweg Nieuwe Kerkweg (14) Michel Werkhoven Categorie 1
08-03-2014
14:00 uur
Sint Annaland Sint Annaland (73) Cor Gunter Categorie 3
16-03-2014
10:30 uur - 16:30 uur
MTC binnen Beach Center Oostvoorne op de Maasvlakte EC Evenement
23-03-2014
12:55 uur
Goese Sas Goese Sas (63) Piet Vierhout Categorie 4
28-03-2014
19:45 uur - 21:00 uur
Rescue Training Zwembad Groenoord - Zwembadtraining
30-03-2014
Scharrendijke Haven Scharendijke (16) Patrick Verhagen Categorie 1
06-04-2014
14:00 uur
Putti's Place Putti's Place (62) Laurens da Costa Categorie 4
13-04-2014
14:50 uur
Levensstrijd Levensstrijd (34) Eric de Bloeme Categorie 3
21-04-2014
11:00 uur - 14:00 uur
Kick-off duikseizoen Den Osse Haven (13) dick / tita Evenement
26-04-2014
19:30 uur
Zoetersbout avondduik Zoetersbout (26) Michel Werkhoven Categorie 2
30-04-2014
20:00 uur
Woensdagavond duik Grevelingen Den Osse Haven (13) Laurens da Costa Categorie 1
04-05-2014
13:00 uur
Vuilnisbelt Vuilnisbelt (80) Eric de Bloeme Categorie 3
07-05-2014
20:00 uur
Woensdagavond duik Grevelingen - Laurens da Costa Categorie 1
11-05-2014
13:45 uur
Strijenham Strijenham (79) Joke den Ouden Categorie 2
14-05-2014
20:00 uur
Extra Algemene Leden Vergadering Clubhuis AQUALIS Rotterdam - Evenement
18-05-2014
12:20 uur
Wemeldinge De Hoek (68a) Anna Walkate Categorie 3
21-05-2014
20:00 uur
Woensdagavond duik Grevelingen - Laurens da Costa Categorie 1
23-05-2014
20:30 uur
Presentatie stichting Anemoon Clubhuis AQUALIS Rotterdam - Evenement
24-05-2014
17:30 uur
Nacht bootduik M/S Theo Bruinisse haven EC Evenement
28-05-2014
20:00 uur
Woensdagavond duik Grevelingen - Laurens da Costa Categorie 1
31-05-2014
17:15 uur
Zeelandbrug namiddagduik Zeelandbrug (32) Patrick vd Berg Categorie 3
04-06-2014
20:00 uur
Woensdagavond duik Grevelingen - Laurens da Costa Categorie 1
08-06-2014
10:00 uur
Nieuwe Kerkweg Nieuwe Kerkweg (14) Patrick van den Berg Categorie 1
11-06-2014
20:00 uur
Woensdagavond duik Grevelingen - Laurens da Costa Categorie 1
13-06-2014 - 15-06-2014
Zeeland weekend Camping Den Osse - Evenement
13-06-2014
19:00 uur
Den Osse Haven (avondduik) Den Osse Haven (13) Laurens da Costa Categorie 1
13-06-2014
22:00 uur
Nieuwe Kerkweg (nachtduik) Nieuwe Kerkweg (14) Eric de Bloeme Categorie 2
14-06-2014
10:35 uur
Putti's Place Putti's Place (62) Cor Gunther Categorie 4
14-06-2014
15:00 uur
Dreischor Zuidlangeweg Dreischor Frans Kokrif (5) Piet Vierhout Categorie 1
15-06-2014
12:00 uur
Zijpe Zoetersbout Zoetersbout (26) Laurens da Costa Categorie 2
18-06-2014
20:00 uur
Woensdagavond duik Grevelingen - Laurens da Costa Categorie 1
22-06-2014
11:45 uur
Stavenisse Trailerhelling Stavenisse (77) Richard Reijnierse Categorie 3
25-06-2014
20:00 uur
Woensdagavond duik Grevelingen - Laurens da Costa Categorie 1
29-06-2014
11:15 uur
Goese Sas Goese Sas (63) Eric de Bloeme Categorie 4
02-07-2014
20:00 uur
Woensdagavond duik Grevelingen - Laurens da Costa Categorie 1
06-07-2014
09:15 uur
Zoetersbout Zoetersbout (26) Laurens da Costa Categorie 2
09-07-2014
20:00 uur
Woensdagavond duik Grevelingen - Laurens da Costa Categorie 1
12-07-2014
19:30 uur
Scharendijke Haven Scharendijke (16) Piet Vierhout Categorie 2
16-07-2014
20:00 uur
Woensdagavond duik Grevelingen - Laurens da Costa Categorie 1
20-07-2014
09:15 uur
Levensstrijd Levensstrijd (34) Eric de Bloeme Categorie 2
23-07-2014
20:00 uur
Woensdagavond duik Grevelingen - Laurens da Costa Categorie 1
27-07-2014
09:55 uur
Anna Jacobapolder Anna Jacoba Polder (72) Anna Walkate Categorie 3
30-07-2014
20:00 uur
Woensdagavond duik Grevelingen - Laurens da Costa Categorie 1
03-08-2014
08:30 uur
Den Osse Haven Den Osse Haven (13) Piet Vierhout Categorie 1
06-08-2014
20:00 uur
Woensdagavond duik Grevelingen - Laurens da Costa Categorie 1
09-08-2014
20:20 uur
Zeelandbrug Zeelandbrug (32) Michel Werkhoven Categorie 3
13-08-2014
20:00 uur
Woensdagavond duik Grevelingen - Laurens da Costa Categorie 1
17-08-2014
09:30 uur
Veerse Meer - Geersdijk Veerse Meer - Geersdijk Richard Reijnierse Categorie 1
20-08-2014
20:00 uur
Woensdagavond duik Grevelingen - Laurens da Costa Categorie 1
24-08-2014
09:10 uur
Sint Annaland Sint Annaland (73) Patrick van den Berg Categorie 2
27-08-2014
20:00 uur
Woensdagavond duik Grevelingen - Laurens da Costa Categorie 1
30-08-2014
18:39 uur
Stavenisse Trailerhelling Stavenisse (77) Cor Gunther Categorie 3
03-09-2014
20:00 uur
Woensdagavond duik Grevelingen - Laurens da Costa Categorie 1
07-09-2014
09:30 uur
‘t Koepeltje 't Koepeltje (17) Richard Reijnierse Categorie 1
10-09-2014
20:00 uur
Woensdagavond duik Grevelingen - Laurens da Costa Categorie 1
13-09-2014
18:00 uur
Zoetersbout Zoetersbout (26) Anna Walkate Categorie 2
17-09-2014
20:00 uur
Woensdagavond duik Grevelingen - - Categorie 1
20-09-2014
Rescue dag (afgelast) - EC Evenement
20-09-2014
19:45 uur
Zeelandbrug Zeelandbrug (32) Eric de Bloeme Categorie 3
21-09-2014
15:00 uur
Oesterdam / Bergse Diepsluis Oesterdam (81) Eric de Bloeme Categorie 1
24-09-2014
20:00 uur
Woensdagavond duik Grevelingen - Laurens da Costa Categorie 1
28-09-2014
11:30 uur
Wemeldinge De Hoek (68a) Cor Gunther Categorie 3
05-10-2014
12:15 uur
Flauwers Heerenkeet Flauwers (38) Joke den Ouden Categorie 3
12-10-2014
12:00 uur
Stavenisse Keetenweg Keetenweg (75) Eric de Bloeme Categorie 3
19-10-2014
14:00 uur
Zoetersbout Zoetersbout (26) Laurens da Costa Categorie 2
25-10-2014
raften - - Evenement
26-10-2014
10:00 uur
Scharendijke Haven Scharendijke (16) Michel Werkhoven Categorie 1
02-11-2014
09:40 uur
Plompe Toren Plompetoren (44) Patrick van den Berg Categorie 4
09-11-2014
10:00 uur
Sint Annaland Sint Annaland (73) Patrick Verhagen Categorie 3
16-11-2014
08:30 uur
Zuidbout Zuidbout (29) Laurens da Costa Categorie 4
23-11-2014
11:00 uur
Kijkuit Kijkuit (9) Richard Reijnierse Categorie 1
25-11-2014
20:00 uur - 22:00 uur
Algemene Ledenvergadering Clubhuis AQUALIS Rotterdam - Evenement
28-11-2014
20:00 uur
Sinterklaas avond Clubhuis AQUALIS Rotterdam Rik Sala Evenement
30-11-2014
09:00 uur
Zoetersbout Zoetersbout (26) Patrick Verhagen Categorie 2
07-12-2014
14:30 uur
Anna Jacobapolder Anna Jacoba Polder (72) Laurens da Costa Categorie 3
14-12-2014
11:00 uur
Nieuwe Kerkweg Nieuwe Kerkweg (14) Eric de Bloeme Categorie 1
21-12-2014
13:45 uur
Anna Jacobapolder Anna Jacoba Polder (72) Joke den Ouden Categorie 3
26-12-2014
11:00 uur
Kerst brunch Clubhuis AQUALIS Rotterdam - Evenement
04-01-2015
11:00 uur
Nieuwe Kerkweg Nieuwe Kerkweg (14) Piet Vierhout Categorie 1
10-01-2015
11:15 uur
Zijpe Zoetersbout Zoetersbout (26) Cor Gunther Categorie 2
17-01-2015
16:00 uur
Nieuwjaarsreceptie Clubhuis AQUALIS Rotterdam - Evenement
18-01-2015
10:00 uur - 18:00 uur
Boot 2015 Düsseldorf (17-01 t/m 25-01) Boot Dusseldorf - Evenement
25-01-2015
11:00 uur
Den Osse Haven Den Osse Haven (13) Richard Reijnierse Categorie 1
31-01-2015 - 01-02-2015
Duikvaker Duikvaker - Evenement
01-02-2015
09:30 uur
Zoetersbout Zoetersbout (26) Eric de Bloeme Categorie 1
08-02-2015
11:40 uur
Stavenisse - Trailerhelling Stavenisse (77) Piet Vierhout Categorie 3
15-02-2015
11:30 uur
Stavenisse - Trailerhelling Stavenisse (77) Laurens da Costa Categorie 3
20-02-2015
19:30 uur - 21:00 uur
Perslucht Training Zwembad Groenoord - Zwembadtraining
22-02-2015
11:00 uur
Dreischor 't Gemaal Gemaal Dreischor (4) Patrick van den Berg Categorie 1
01-03-2015
11:00 uur
Nieuwe Kerkweg Nieuwe Kerkweg (14) Eric de Bloeme Categorie 1
08-03-2015
11:00 uur
Anna Jacobapolder Anna Jacoba Polder (72) Richard Reijnierse Categorie 3
14-03-2015
15:00 uur
Zeelandbrug Zeelandbrug (32) Eric de Bloeme Categorie 3
22-03-2015
10:40 uur
Strijenham Strijenham (79) Piet Vierhout Categorie 3
27-03-2015
20:00 uur - 21:00 uur
Perslucht Training Zwembad Groenoord - Zwembadtraining
29-03-2015
11:00 uur
Dreischor Parking Dreischor Frans Kokrif (5) Richard Reijnierse Categorie 1
06-04-2015
10:30 uur
Kick-off duikseizoen (Paasduik) Den Osse Haven (13) EC Evenement
12-04-2015
11:15 uur
Oesterdam / Bergse Diepsluis Oesterdam (81) Eric de Bloeme Categorie 1
19-04-2015
10:00 uur
Zijpe Zoetersbout Zoetersbout (26) Cor Gunther Categorie 2
24-04-2015
21:30 uur
Presentatie van JP Bresser (GEANNULEERD) Clubhuis AQUALIS Rotterdam - Evenement
26-04-2015
11:00 uur
Oostvoornse Meer, Slag Stormvogel Slag Stormvogel Eric de Bloeme Categorie 1
03-05-2015
09:30 uur
Stavenisse - Trailerhelling Stavenisse (77) Michel Werkhoven Categorie 3
10-05-2015
14:10 uur
Zeelandbrug Zeelandbrug (32) Dick en Tita van der Kraan Categorie 3
16-05-2015
20:00 uur
Oesterdam / Bergse Diepsluis (avondduik) Oesterdam (81) Tita van der Kraan Categorie 2
19-05-2015
20:00 uur - 22:00 uur
Algemene Ledenvergadering Aqualis Clubhuis AQUALIS Rotterdam - Evenement
25-05-2015
15:00 uur
Zeelandbrug Zeelandbrug (32) Eric de Bloeme Categorie 3
28-05-2015
19:30 uur
Donderdagavond duik Oesterdam (duik 200 voor Mark!) Oesterdam (81) Tita en Dick van der Kraan Categorie 2
31-05-2015
10:00 uur
Nieuwe Kerkweg Nieuwe Kerkweg (14) Cor Gunther Categorie 1
03-06-2015
19:30 uur
Woensdagavond duik Zevenhuizerplas - Tita en Dick van der Kraan Categorie 1
07-06-2015
09:30 uur
't Koepeltje (beneden) 't Koepeltje (17) Eric de Bloeme Categorie 1
10-06-2015
19:30 uur
Woensdagavond duik Zoetersbout (26) Tita en Dick van der Kraan Categorie 2
12-06-2015 - 14-06-2015
Zeelandweekend Camping Den Osse - Evenement
12-06-2015
20:00 uur
Zeelandweekend duik 1 Kabbelaarsrif / Le Serpent Scharendijke (16) Dick van der Kraan Categorie 1
12-06-2015
22:00 uur
Zeelandweekend duik 2 Kabbelaarsrif / Le Serpent Scharendijke (16) Dick van der kraan Categorie 1
13-06-2015
09:30 uur
Zeelandweekend duik 3 Dreischor Zuidlangeweg Dreischor Frans Kokrif (5) ntb Categorie 1
13-06-2015
14:00 uur
Zeelandweekend duik 4 Zijpe / Zoetersbout Zoetersbout (26) ntb Categorie 3
14-06-2015
11:00 uur
Zeelandweekend duik 5 Den Osse Haven Den Osse Haven (13) ntb Categorie 1
18-06-2015
19:30 uur
Donderdagavond duik de Kabbelaar - Tita en Dick van der Kraan Categorie 1
19-06-2015
20:00 uur - 21:00 uur
Perslucht training Zwembad Groenoord - Zwembadtraining
20-06-2015
13:30 uur
Cancelled Oesterdam (81) - Categorie 1
27-06-2015
19:00 uur
Sint Annaland (avondduik) Sint Annaland (73) Eric de Bloeme Categorie 3
04-07-2015
18:00 uur
Strijenham Strijenham (79) Richard Reijnierse Categorie 3
12-07-2015
09:30 uur
Oesterdam / Bergse Diepsluis Oesterdam (81) Cor Gunther Categorie 2
19-07-2015
11:00 uur
Anna Jacobapolder Anna Jacoba Polder (72) Eric de Bloeme Categorie 3
23-07-2015
19:30 uur
Avondduik Reeuwijkse Plassen Reeuwijkse Hout Tita en Dick van der Kraan Categorie 1
26-07-2015
09:45 uur
Dreischor, Zuidlangeweg Dreischor Frans Kokrif (5) Michel Werkhoven Categorie 1
30-07-2015
19:45 uur
Avondduik Zijpe / Zoetersbout Zoetersbout (26) Tita en Dick van der Kraan Categorie 2
02-08-2015
09:30 uur
‘t Koepeltje 't Koepeltje (17) Richard Reijnierse Categorie 1
05-08-2015
19:30 uur
Woensdagavondduik Oesterdam / Bergse Diepsluis Oesterdam (81) Tita en Dick van der Kraan Categorie 2
09-08-2015
10:50 uur
Stavenisse - Trailerhelling Stavenisse (77) Piet Vierhout Categorie 3
12-08-2015
19:45 uur
Woensdagavondduik Zijpe Zoetersbout Zoetersbout (26) Eric de Bloeme Categorie 2
16-08-2015
09:30 uur
Nieuwe Kerkweg Nieuwe Kerkweg (14) Patrick vd Berg Categorie 1
20-08-2015
19:30 uur
Avondduik Sint Annaland Sint Annaland (73) Tita en Dick van der Kraan Categorie 3
21-08-2015
20:00 uur - 21:00 uur
(GEANNULEERD) Perslucht training Zwembad Groenoord - Zwembadtraining
23-08-2015
09:30 uur
Vuilnisbelt Vuilnisbelt (80) Tita van der Kraan Categorie 3
26-08-2015
19:30 uur
Avondduik Zijpe / Zoetersbout Zoetersbout (26) Nvt Categorie 2
30-08-2015
09:30 uur
Dreischor 't Gemaal Gemaal Dreischor (4) Richard Reijnierse Categorie 1
06-09-2015
10:00 uur
Strijenham Strijenham (79) Eric de Bloeme Categorie 3
13-09-2015
10:00 uur
Den Osse Haven Den Osse Haven (13) Patrick Verhagen Categorie 1
18-09-2015
20:00 uur - 21:00 uur
Perslucht training Zwembad Groenoord Dick van der Kraan Zwembadtraining
20-09-2015
Putti's Place (vervalt ivm rescue event) Putti's Place (62) Michel Werkhoven Categorie 4
20-09-2015
09:00 uur - 17:00 uur
Bootduik MS Theo M/S Theo Den Osse haven Patrick Verhagen Evenement
27-09-2015
10:00 uur - 16:30 uur
Rescue Event (Reeuwijkse plassen) Reeuwijkse Hout EC Evenement
04-10-2015
10:00 uur
Nieuwe Kerkweg Nieuwe Kerkweg (14) Tita van der Kraan Categorie 1
10-10-2015
Workshop Bierbrouwen Clubhuis AQUALIS Rotterdam Cor Gunther Evenement
16-10-2015
20:00 uur - 21:00 uur
Perslucht training Zwembad Groenoord Cor Gunther Zwembadtraining
18-10-2015
10:00 uur
Kijkuit Kijkuit (9) Patrick vd Berg Categorie 1
23-10-2015
19:30 uur - 21:00 uur
Nettentraining Zwembad Groenoord - Zwembadtraining
25-10-2015
10:30 uur
Dreischor, Zuidlangeweg Dreischor Frans Kokrif (5) Richard Reijnierse Categorie 1
25-10-2015
14:00 uur
Mosselen eten na de duik van deze dag Dreischor Frans Kokrif (5) EC Evenement
01-11-2015
10:45 uur
Veerse Meer - Geersdijk Veerse Meer - Geersdijk Cor Gunther Categorie 1
03-11-2015
20:00 uur - 22:00 uur
Algemene Ledenvergadering Aqualis Clubhuis AQUALIS Rotterdam - Evenement
08-11-2015
09:30 uur
Zoetersbout Zoetersbout (26) Patrick Verhagen Categorie 2
15-11-2015
11:00 uur
Burghsluis Burghsluis (45) Eric de Bloeme Categorie 4
20-11-2015
20:00 uur - 21:00 uur
Perslucht training Zwembad Groenoord Cor Gunther Zwembadtraining
22-11-2015
10:00 uur
Scharendijke Haven Scharendijke (16) Patrick van den Berg Categorie 1
29-11-2015
11:00 uur
Stavenisse - Trailerhelling Stavenisse (77) Cor Gunther Categorie 3
06-12-2015
10:00 uur
‘t Koepeltje 't Koepeltje (17) Michel Werkhoven Categorie 1
13-12-2015
09:45 uur
Anna Jacobapolder Anna Jacoba Polder (72) Piet Vierhout Categorie 3
18-12-2015
20:00 uur - 21:00 uur
Perslucht training Zwembad Groenoord Cor Gunther Zwembadtraining
20-12-2015
10:00 uur
Zoetersbout Zoetersbout (26) Eric de Bloeme Categorie 2
10-01-2016
09:00 uur
Zeelandbrug Zeelandbrug (32) Eric de Bloeme Categorie 3
16-01-2016
16:00 uur
Nieuwjaarsreceptie Clubhuis AQUALIS Rotterdam - Evenement
24-01-2016
Boot 2016 Düsseldorf Boot Dusseldorf - Evenement
31-01-2016
10:30 uur
Den Osse Haven Den Osse Haven (13) Piet Vierhout Categorie 1
07-02-2016
Duikvaker 2016 Duikvaker - Evenement
14-02-2016
10:00 uur
Preekhil Preekhil (21) Cor Gunther Categorie 1
21-02-2016
Nemo33 in Brussel Nemo33 EC Evenement
28-02-2016
10:00 uur
Grevelingen - Dreischor Frans Kokrif Dreischor Frans Kokrif (5) Eric de Bloeme Categorie 1
06-03-2016
09:30 uur
Grevelingen - Scharendijke Haven Scharendijke (16) Cor Gunther Categorie 1
13-03-2016
11:30 uur
Oosterschelde - Zoetersbout Zoetersbout (26) Patrick Verhagen Categorie 2
18-03-2016
19:45 uur - 21:00 uur
Perslucht training 1 Zwembad Groenoord - Zwembadtraining
20-03-2016
09:30 uur
Grevelingen - Kijkuit Kijkuit (9) Tita van der Kraan Categorie 1
28-03-2016
10:00 uur
Grevelingen - Nieuwe Kerkweg (2e Paasdag) Nieuwe Kerkweg (14) Fabian Wijnands Categorie 1
03-04-2016
11:30 uur
Oosterschelde - Anna Jacobapolder Anna Jacoba Polder (72) Piet Vierhout Categorie 3
08-04-2016
19:45 uur - 21:00 uur
Perslucht training 2 Zwembad Groenoord - Zwembadtraining
10-04-2016
12:30 uur
Oosterschelde - Sint Annaland Sint Annaland (73) Richard Reijnierse Categorie 3
17-04-2016
10:00 uur
Kick-off duikseizoen Nieuwe Kerkweg (14) EC Evenement
24-04-2016
09:30 uur
Oostvoornse Meer - Slag Baardmannetje Slag Baardmannetje Tita van der Kraan Categorie 1
01-05-2016
10:45 uur
Oosterschelde - Zeelandbrug Zeelandbrug (32) Patrick van der Berg Categorie 3
08-05-2016
10:30 uur
Oosterschelde - Stavenisse Stavenisse (77) Dick van der Kraan Categorie 3
10-05-2016
20:00 uur - 22:00 uur
Algemene Ledenvergadering Clubhuis AQUALIS Rotterdam - Evenement
16-05-2016
11:10 uur
Oosterschelde - Zoetersbout (2e Pinksterdag) Zoetersbout (26) Eric de Bloeme Categorie 3
21-05-2016
NaturaGart Tauchpark NaturaGart Tauchpark EC Evenement
22-05-2016
10:30 uur
Oosterschelde - Putti's Place Putti's Place (62) Eric de Bloeme Categorie 4
27-05-2016
19:45 uur - 21:00 uur
Perslucht training 3 Zwembad Groenoord - Zwembadtraining
29-05-2016
09:00 uur
Grevelingen - 't Koepeltje (beneden) 't Koepeltje (17) Fabian Wijnands Categorie 1
05-06-2016
09:00 uur
Oosterschelde - Zoetersbout Zoetersbout (26) Eric de Bloeme Categorie 2
12-06-2016
09:15 uur
Veerse Meer - Geersdijk Veerse Meer - Geersdijk Patrick Verhagen Categorie 1
17-06-2016 - 19-06-2016
15:00 uur
Zeelandweekend Camping Den Osse EC Evenement
26-06-2016
09:15 uur
Reeuwijkse Plassen Reeuwijkse Hout Tita van der Kraan Categorie 1
03-07-2016
08:45 uur
Oosterschelde - Stavenisse Trailerhelling Stavenisse (77) Piet Vierhout Categorie 3
10-07-2016
09:00 uur
Grevelingen - 't Koepeltje (beneden) 't Koepeltje (17) Cor Gunther Categorie 1
17-07-2016
09:00 uur
Grevelingen - Nieuwe Kerkweg Nieuwe Kerkweg (14) Fabian Wijnands Categorie 1
24-07-2016
10:30 uur
Oosterschelde - Oesterdam Oesterdam (81) Patrick van der Berg Categorie 2
31-07-2016
09:00 uur
Grevelingen - Dreischor Frans Kokrif Dreischor Frans Kokrif (5) Richard Reijnierse Categorie 1
07-08-2016
09:00 uur
Grevelingen - Kijkuit Kijkuit (9) Richard Reijnierse Categorie 1
14-08-2016
12:45 uur
Oosterschelde - Stavenisse Stavenisse (77) Cor en Ingrid van Veghel Categorie 3
21-08-2016
09:00 uur
Grevelingen - Dreischor Frans Kokrif Dreischor Frans Kokrif (5) Cor Gunther Categorie 1
28-08-2016
09:00 uur
Grevelingen - Scharendijke Haven Scharendijke (16) Fabian Wijnands Categorie 1
02-09-2016 - 09-09-2016
Clubvakantie L'Escala Illa Mateua Camping Resort - Clubvakantie
04-09-2016
11:00 uur
Middellandse Zee - Illes Medes Illes Medes Richard Reijnierse Categorie 3
18-09-2016
09:30 uur
Grevelingen - Den Osse Haven Den Osse Haven (13) Fabian Wijnands Categorie 1
25-09-2016
09:00 uur - 17:00 uur
Bootduik Grevelingen met de MS Theo M/S Theo Den Osse haven EC Evenement
02-10-2016
10:00 uur - 16:30 uur
Rescue event en mosselmaaltijd Reeuwijkse Hout EC Evenement
08-10-2016
12:00 uur - 17:00 uur
Workshop Bierbrouwen Clubhuis AQUALIS Rotterdam Cor Gunther Evenement
16-10-2016
09:20 uur
Oosterschelde - Anna Jacobapolder Anna Jacoba Polder (72) Patrick van den Berg Categorie 3
21-10-2016
- 21:00 uur
Nettentraining (GEANNULEERD) Zwembad Groenoord - Zwembadtraining
23-10-2016
09:15 uur
Oosterschelde - Strijenham Strijenham (79) Tita van der Kraan Categorie 3
28-10-2016
21:30 uur - 23:00 uur
Presentatie Cave Survey Mindanao 2016 Clubhuis AQUALIS Rotterdam Patrick van der Berg Evenement
30-10-2016
10:00 uur
Veerse Meer - Geersdijk Veerse Meer - Geersdijk Piet Vierhout Categorie 1
01-11-2016
20:00 uur - 22:00 uur
Algemene Ledenvergadering Clubhuis AQUALIS Rotterdam - Evenement
06-11-2016
12:00 uur
Oosterschelde - Zeelandbrug Zeelandbrug (32) Cor Gunther Categorie 3
13-11-2016
10:00 uur
Grevelingen - 't Koepeltje (beneden) 't Koepeltje (17) Hans Schram Categorie 1
20-11-2016
13:00 uur
AFGELAST IVM STORM Oosterschelde - Stavenisse Trailerhelling Stavenisse (77) Eric de Bloeme Categorie 3
27-11-2016
09:00 uur
Oosterschelde - Zoetersbout Zoetersbout (26) Patrick Verhagen Categorie 2
04-12-2016
11:40 uur
Oosterschelde - Sint Annaland Sint Annaland (73) Patrick van den Berg Categorie 2
11-12-2016
10:00 uur
Oostvoornse Meer - Slag Stormvogel (Chocomelduik) Slag Stormvogel Piet Vierhout Categorie 1
18-12-2016
12:00 uur
Oosterschelde - Burghsluis (Snertduik) Burghsluis (45) Eric de Bloeme Categorie 4
08-01-2017
10:00 uur
Grevelingen - Den Osse Haven Den Osse Haven (13) Tita van der Kraan Categorie 1
14-01-2017
16:00 uur
Nieuwjaarsreceptie 2017 Clubhuis AQUALIS Rotterdam - Evenement
21-01-2017 - 29-01-2017
BOOT 2017 Boot Dusseldorf - Evenement
29-01-2017
10:00 uur
Grevelingen - Scharendijke Haven Scharendijke (16) Fabian Wijnands Categorie 1
04-02-2017 - 05-02-2017
Duikvaker 2017 Duikvaker - Evenement
12-02-2017
10:00 uur
Oosterschelde - Stavenisse Trailerhelling Stavenisse (77) Tita van der Kraan Categorie 3
19-02-2017
10:00 uur
Grevelingen - Nieuwe Kerkweg Nieuwe Kerkweg (14) Richard Reijnierse Categorie 1
26-02-2017
15:00 uur - 17:00 uur
TODI - The Ultimate Diving Experience TODI - The Ultimate Diving Experience - Evenement
03-03-2017
19:30 uur - 21:00 uur
Nettentraining Zwembad Groenoord EC Zwembadtraining
05-03-2017
14:30 uur
Oosterschelde - Sint Annaland Sint Annaland (73) Piet Vierhout Categorie 3
12-03-2017
09:00 uur
Oosterschelde - Strijenham Strijenham (79) Eric de Bloeme Categorie 3
19-03-2017
13:05 uur
Oosterschelde - Zeelandbrug Zeelandbrug (32) Cor Gunther Categorie 3
26-03-2017
09:30 uur
Oosterschelde - Oesterdam Oesterdam (81) Patrick van den Berg Categorie 2
02-04-2017
14:00 uur
Oosterschelde - Goese Sas Goese Sas (63) Piet Vierhout Categorie 4
09-04-2017
09:30 uur
Oostvoornse Meer - Slag Bergeend Slag Bergeend Patrick Verhagen Categorie 1
17-04-2017
08:30 uur
Oosterschelde - Zoetersbout (Paasduik) Zoetersbout (26) Hans Schram Categorie 2
21-04-2017
20:00 uur - 21:00 uur
Perslucht training Zwembad Groenoord Cor Gunther Evenement
23-04-2017
10:00 uur
Kick-off Duikseizoen 2017 Den Osse Haven (13) EC Evenement
25-04-2017
20:00 uur - 22:00 uur
Algemene Ledenvergadering Clubhuis AQUALIS Rotterdam - Evenement
30-04-2017
12:45 uur
Oosterschelde - Stavenisse Trailerhelling Stavenisse (77) Eric de Bloeme Categorie 3
07-05-2017
09:30 uur
Grevelingen - 't Koepeltje 't Koepeltje (17) Fabian Wijnands Categorie 1
12-05-2017
20:00 uur - 21:00 uur
Cursus vintechniek deel 1 Zwembad Groenoord Ronald Boumans Zwembadtraining
14-05-2017
12:15 uur
Oosterschelde - Plompe Toren Plompetoren (44) Cor Gunther Categorie 4
19-05-2017
20:00 uur - 21:00 uur
Cursus vintechniek deel 2 Zwembad Groenoord Ronald Boumans Zwembadtraining
21-05-2017
12:15 uur
Oosterschelde - Levensstrijd Levensstrijd (34) Patrick van den Berg Categorie 2
26-05-2017
20:00 uur - 21:00 uur
Cursus vintechniek deel 3 Zwembad Groenoord Ronald Boumans Zwembadtraining
28-05-2017
09:00 uur
Grevelingen - Dreischor Frans Kokrif Dreischor Frans Kokrif (5) Piet Vierhout Categorie 1
05-06-2017
09:00 uur
Veerse Meer - De Inlaag (Pinksterduik) Veerse Meer - De Inlaag (92) Patrick Verhagen Categorie 1
09-06-2017 - 11-06-2017
Zeelandweekend Camping Den Osse EC Evenement
09-06-2017
21:30 uur
Zeelandweekend - 't Koepeltje (beneden) 't Koepeltje (17) Ntb Categorie 1
10-06-2017
10:30 uur
Zeelandweekend - Zoetersbout Zoetersbout (26) Ntb Categorie 2
10-06-2017
15:00 uur
Zeelandweekend - Den Osse Haven Den Osse Haven (13) Ntb Categorie 1
14-06-2017
20:00 uur
Oosterschelde Oesterdam (Avondduik/Sepiaduik) Oesterdam (81) Cor & Eric Categorie 2
18-06-2017
11:00 uur
Oosterschelde - Vuilnisbelt Vuilnisbelt (80) Richard Reijnierse Categorie 3
21-06-2017
20:00 uur
Avondduik Zoetersbout Zoetersbout (26) Eric Categorie 2
25-06-2017
10:55 uur
Oosterschelde - Plompetoren Plompetoren (44) Piet Vierhout Categorie 4
28-06-2017
20:00 uur
Avondduik Zevenhuizerplas Zevenhuizerplas Cor & Eric Categorie 1
02-07-2017
10:30 uur
Oosterschelde - Sint Annaland Sint Annaland (73) Eric de Bloeme Categorie 3
09-07-2017
09:00 uur
Grevelingen - Gemaal Dreischor Gemaal Dreischor (4) Fabian Wijnands Categorie 1
15-07-2017
20:00 uur
Oosterschelde - Sint Annaland (Avondduik) Sint Annaland (73) Hans Schram Categorie 3
19-07-2017
20:00 uur
AFGELAST - Oosterschelde - Strijenham (Avondduik) Strijenham (79) Cor van Veghel Categorie 3
23-07-2017
09:55 uur
Oosterschelde - Burghsluis Burghsluis (45) Patrick van den Berg Categorie 4
30-07-2017
15:00 uur
AFGELAST - Oosterschelde - Sint Annaland Sint Annaland (73) Fabian Wijnands Categorie 3
02-08-2017
19:00 uur
Oosterschelde - Anna Jacoba Polder Anna Jacoba Polder (72) Cor van Veghel Categorie 3
06-08-2017
09:30 uur - 10:20 uur
Oosterschelde - Stavenisse Trailerhelling Stavenisse (77) Richard Reijnierse Categorie 3
09-08-2017
19:00 uur
AFGELAST Avondduik - Dreischor Frans Kokrif Dreischor Frans Kokrif (5) Eric de Bloeme Categorie 1
13-08-2017
09:00 uur
Grevelingen - Scharendijke Haven Scharendijke (16) Patrick van den Berg Categorie 1
16-08-2017
19:00 uur
Avondduik - Strijenham Strijenham (79) Eric Categorie 2
20-08-2017
08:45 uur
Zevenhuizerplas - Ijsduik! Zevenhuizerplas Fabian Wijnands Categorie 1
23-08-2017
21:00 uur
Nachtduik - Nieuwe Kerkweg Nieuwe Kerkweg (14) Eric Categorie 3
27-08-2017
13:00 uur
Oosterschelde - Anna Jacoba Polder Anna Jacoba Polder (72) Eric de Bloeme Categorie 3
03-09-2017
09:00 uur
Grevelingen - 't Koepeltje (beneden) 't Koepeltje (17) Patrick van den Berg Categorie 1
09-09-2017 - 16-09-2017
Clubvakantie Gozo 2017 Gozo - Clubvakantie
17-09-2017
08:30 uur
Oosterschelde - Strijenham Strijenham (79) Hans Schram Categorie 3
24-09-2017 - 24-09-2017
10:15 uur
Snelle Boot Duiken Snelle Boot Duiken Schipper Tony Evenement
01-10-2017 - 01-10-2017
09:30 uur - 14:30 uur
Rescue / EFR opfrisdag Zevenhuizerplas - Evenement
08-10-2017
11:40 uur
Oosterschelde - Goese Sas Goese Sas (63) Eric de Bloeme Categorie 4
15-10-2017
14:00 uur - 16:00 uur
Duikersrondleiding Diergaarde Blijdorp Diergaarde Blijdorp - Evenement
22-10-2017
10:00 uur
Grevelingen - Den Osse Haven Den Osse Haven (13) Fabian Wijnands Categorie 1
29-10-2017
09:30 uur
Oosterschelde - Sint Annaland Sint Annaland (73) Richard Reijnierse Categorie 3
31-10-2017
Algemene Ledenvergadering Clubhuis AQUALIS Rotterdam - Evenement
05-11-2017
12:00 uur - 13:00 uur
Nemo 33 Nemo33 N/a Evenement
12-11-2017
10:15 uur
Oosterschelde - Vuilnisbelt Vuilnisbelt (80) Richard Reijnierse Categorie 3
19-11-2017
10:00 uur
Chocomelduik - Slag Stormvogel Slag Stormvogel Piet Vierhout Evenement

Pagina 4 van 17