Toon EvenementenAfdrukken

Agenda - Archief

   
 
Datum Titel Locatie Duikleider Categorie
16-09-2018 - - Categorie 1
09-09-2018
09:00 uur
Zeelandbrug (32) Piet Vierhout Categorie 3
01-09-2018
19:30 uur
Anna Jacoba Polder (72) Richard Reijnierse Categorie 3
26-08-2018
09:00 uur
't Koepeltje (17) Fabian Wijnands Categorie 1
19-08-2018
09:00 uur
Zevenhuizerplas Richard Reijnierse Evenement
12-08-2018
10:00 uur
Strijenhaven Patrick van den Berg Categorie 2
05-08-2018
09:30 uur
Strijenhaven Jaap Ruigrok Categorie 3
29-07-2018
11:20 uur
Putti's Place (62) Hans Schram Categorie 4
22-07-2018
10:30 uur
Zoetersbout (26) Eric de Bloeme Categorie 2
08-07-2018
11:15 uur
Stavenisse (77) Tita van der Kraan Categorie 3
30-06-2018
19:30 uur
Nieuwe Kerkweg (14) Fabian Wijnands Categorie 1
24-06-2018
14:00 uur
Strijenham (79) Piet Vierhout Categorie 3
21-06-2018
21:15 uur
Zoetersbout (26) Eric de Bloeme Categorie 2
17-06-2018
12:15 uur
Flauwers (38) Dick van der Kraan Categorie 2
10-06-2018
13:00 uur
Dreischor Frans Kokrif (5) EC Categorie 1
09-06-2018
14:00 uur
Zoetersbout (26) EC Categorie 2
09-06-2018
10:00 uur
Gemaal Dreischor (4) EC Categorie 1
08-06-2018
20:00 uur
Scharendijke (16) EC Categorie 2
08-06-2018 - 10-06-2018 Camping Zierikzee - Evenement
03-06-2018
13:00 uur
Linda (70) / Wemeldinge-Sas Patrick van den Berg Categorie 3
01-06-2018
21:30 uur
Clubhuis AQUALIS Rotterdam - Evenement
27-05-2018
11:00 uur
Den Osse Haven (13) Tita van der Kraan Evenement
21-05-2018
09:00 uur
't Koepeltje (17) Fabian Wijnands Categorie 1
16-05-2018
20:00 uur - 22:00 uur
Clubhuis AQUALIS Rotterdam - Evenement
13-05-2018
09:00 uur
Sint Annaland (73) Richard Reijnierse Categorie 3
05-05-2018
19:30 uur
Oesterdam (81) Eric de Bloeme Categorie 2
29-04-2018
09:50 uur
Goese Sas (63) Hans Schram Categorie 4
27-04-2018
20:00 uur - 21:00 uur
Zwembad Groenoord - Evenement
22-04-2018
11:00 uur
Den Osse Haven (13) EC Evenement
15-04-2018
10:30 uur
Sint Annaland (73) Eric de Bloeme Categorie 3
08-04-2018
09:30 uur
Slag Baardmannetje Eric de Bloeme Categorie 1
02-04-2018
09:15 uur
Springersdiep Piet Vierhout Categorie 1
30-03-2018
20:00 uur - 21:00 uur
Zwembad Groenoord - Evenement
25-03-2018
09:30 uur
Stavenisse (77) Richard Reijnierse Categorie 3
18-03-2018
09:30 uur
Zevenhuizerplas Cor Gunther Categorie 1
16-03-2018
21:30 uur
Clubhuis AQUALIS Rotterdam Cor Gunther Evenement
11-03-2018
09:00 uur
Levensstrijd (34) Patrick van den Berg Categorie 2
04-03-2018
10:20 uur
Zeelandbrug (32) Piet Vierhout Categorie 3
25-02-2018
10:00 uur
Den Osse Haven (13) Fabian Wijnands Categorie 1
18-02-2018
10:30 uur
Burghsluis (45) Eric de Bloeme Categorie 4
11-02-2018
12:30 uur
Anna Jacoba Polder (72) Hans Schram Categorie 3
03-02-2018 - 04-02-2018 Duikvaker - Evenement
28-01-2018
10:00 uur
Scharendijke (16) Cor Gunther Categorie 1
20-01-2018 - 28-01-2018 Boot Dusseldorf - Evenement
13-01-2018
16:00 uur
Clubhuis AQUALIS Rotterdam - Evenement
07-01-2018
10:00 uur
Den Osse Haven (13) Richard Reijnierse Categorie 1
26-12-2017 Clubhuis AQUALIS Rotterdam - Evenement
17-12-2017
09:30 uur
Nieuwe Kerkweg (14) Patrick van den Berg Categorie 1
10-12-2017
14:40 uur
Burghsluis (45) Richard Reijnierse Evenement
03-12-2017
09:00 uur
Sint Annaland (73) Piet Vierhout Categorie 3
Elke introducee die meegaat met een clubduik dient zijn brevet en medische verklaring te overleggen aan de duikleider.
Export ICS